A11CSP48VDC1.2
CIT Relay and Switch
Prodotto No:
A11CSP48VDC1.2
Descrizione:
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 48V
In magazzino : 273
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Coil Power 1.2W
Switching Voltage 75VDC - Max
Termination Style PC Pin
Contact Rating (Current) 30 A
Coil Current 25 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 1.92 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 4.8 VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Series A1
Operate Time 10 ms
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Mfr CIT Relay and Switch
Coil Voltage 48VDC
Release Time 7 ms
Must Operate Voltage 33.6 VDC