A15973-14
Laird Technologies - Thermal Materials
Prodotto No:
A15973-14
Descrizione:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GREEN
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Green
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 1.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.140" (3.56mm)