A16056-15
Laird Technologies - Thermal Materials
Prodotto No:
A16056-15
Descrizione:
THERM PAD 228.6MMX228.6MM GRAY
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 228.60mm x 228.60mm
Material Silicone Elastomer
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.150" (3.81mm)