A17157-13
Laird Technologies - Thermal Materials
Prodotto No:
A17157-13
Descrizione:
THERM PAD 457.2X457.2MM PINK
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 457.20mm x 457.20mm
Material Silicone, Ceramic Filled
Thermal Conductivity 2.7W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.130" (3.30mm)