A17876-16
Laird Technologies - Thermal Materials
Prodotto No:
A17876-16
Descrizione:
THERM PAD 457.2X444.5MM PINK
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 457.20mm x 444.50mm
Material Silicone, Ceramic Filled
Thermal Conductivity 2.7W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.160" (4.06mm)