A22L-10A-T1
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
A22L-10A-T1
Descrizione:
CONTACT BLOCK SPST-NO 10A 110V
Guida per l'utente
Series A22
Requires Switch Body
(Select First, Then Apply Filters) Compatible Series Omron, A22
Termination Style Screw Terminal
Mfr Omron Automation and Safety
Circuit SPST-NO
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 110VAC