A2530E24AZ1GM
TTM Technologies, Inc.
Prodotto No:
A2530E24AZ1GM
Descrizione:
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT SMD
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Current - Transmitting 67mA ~ 128mA
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Serial Interfaces SPI, UART
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
RF Family/Standard 802.15.4
Power - Output 17dBm
Antenna Type Integrated, Trace
Series AIR™
Sensitivity -95dBm
Memory Size 256kB Flash, 8kB RAM
Package / Case 34-SMD Module
Data Rate -
Current - Receiving 28mA
Voltage - Supply 2.2V ~ 3.6V
Modulation -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Frequency 2.4GHz