A41-43-36L
Signal Transformer
Prodotto No:
A41-43-36L
Produttore:
Signal Transformer
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT
Guida per l'utente
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Height - Seated (Max) 68.20mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 79.40mm L x 54.40mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 2.4A, Series 1.2A
Weight 1.6 lbs (725.7 g)
Primary Winding(s) Dual
Series All-4-One™
Type Laminated Core
Power - Max 43VA
Mfr Signal Transformer
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 18V, Series 36V