A6X30142305
Siemens
Prodotto No:
A6X30142305
Produttore:
Siemens
Descrizione:
INDICATOR LIGHT. GREEN
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP20, IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 1, 2, 3, 3R, 4, 4X, 12, 13
Termination Style Spring Terminal
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.30mm)
Millicandela Rating 900 ~ 1800mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series 3SU1
Type LED
Voltage 230V
Mfr Siemens
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current -
Lens Size 22.00mm Dia