A700V825M016ATE045
KEMET
Prodotto No:
A700V825M016ATE045
Descrizione:
CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 16V SMD
In magazzino : 2700
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 100 kHz
Mfr KEMET
Capacitance 8.2 µF