A8504951116N
Amphenol Interconnect India
Prodotto No:
A8504951116N
Descrizione:
CONN CABLE CLAMP SZ16 SIL 1-20
Guida per l'utente
Cable Opening 0.500" ~ 0.630" (12.70mm ~ 16.00mm)
Ingress Protection -
Color Silver
Material Aluminum Alloy
Thread Size 1-20 UNEF
Shielding -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 1.110" (28.19mm)