AA01D-024L-120S
Artesyn Embedded Power
Prodotto No:
AA01D-024L-120S
Descrizione:
DC DC CONVERTER 12V 1W
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 26.4V
Voltage - Isolation 500 V
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.34" W x 0.57" H (31.8mm x 8.6mm x 14.5mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 125mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 21.6V
Series AA01D (2W)
Power (Watts) 1 W