AA1218FK-0759KL
YAGEO
Prodotto No:
AA1218FK-0759KL
Descrizione:
RES SMD 59K OHM 1W 1812 WIDE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 59 kOhms
Series AA
Power (Watts) 1W