AA15D1515C
Delta Electronics
Prodotto No:
AA15D1515C
Produttore:
Delta Electronics
Descrizione:
AC/DC CONVERTER +/-15V 15W
In magazzino : 443
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Product Status Obsolete
Efficiency 79%
Mfr Delta Electronics
Features DC Input Capable, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.91" L x 2.13" W x 0.77" H (74.0mm x 54.0mm x 19.5mm)
Number of Outputs 2
Current - Output 2 500 mA
Current - Output 1 500 mA
Series AA15D (15W)
Power (Watts) 15W