AA2512FK-07147RL
YAGEO
Prodotto No:
AA2512FK-07147RL
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 147 OHM 1% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.67mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 147 Ohms
Series AA
Power (Watts) 1W