AB1737B1203
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB1737B1203
Descrizione:
1737.5 CAVITY BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.724" L x 1.220" W (120.00mm x 31.00mm)
Height (Max) 0.957" (24.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 245MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.7375GHz Center