AB1925B1216
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB1925B1216
Descrizione:
1870-1980 MHZ CAVITY BAND PASS F
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.299" L x 2.638" W (160.00mm x 67.00mm)
Height (Max) 1.299" (33.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 110MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.925GHz Center