AB2140B1259
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB2140B1259
Descrizione:
2140 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.417" L x 1.598" W (86.80mm x 40.60mm)
Height (Max) 1.142" (29.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 59.6MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 2.14GHz Center