Casa / RF Filters / AB225B1351-S
minImg
AB225B1351-S
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB225B1351-S
Descrizione:
225 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 0.8dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.433" L x 4.843" W (265.00mm x 123.00mm)
Height (Max) 2.953" (75.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 30MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 225MHz Center