Casa / RF Filters / AB2350B490-TF
minImg
AB2350B490-TF
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB2350B490-TF
Descrizione:
2300-2400 MHZ WIFI CAVITY BAND P
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.7dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.543" L x 1.811" W (90.00mm x 46.00mm)
Height (Max) 1.063" (27.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case TNC In-Line Module
Bandwidth 100MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 2.35GHz Center