AB2535B861
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB2535B861
Descrizione:
2500-2570 MHZ CAVITY BAND PASS F
Guida per l'utente
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.472" L x 2.677" W (139.00mm x 68.00mm)
Height (Max) 1.181" (30.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 70MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 2.535GHz Center