AB3825B1064
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB3825B1064
Descrizione:
3475-4175 MHZ CAVITY BAND PASS F
Guida per l'utente
Insertion Loss 4dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.504" L x 0.787" W (216.00mm x 20.00mm)
Height (Max) 0.984" (25.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 700MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.5dB
Frequency 3.825GHz Center