AB5610B556
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB5610B556
Descrizione:
5510 MHZ WIFI CAVITY FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.906" L x 3.835" W (175.40mm x 97.40mm)
Height (Max) 1.276" (32.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 5.61GHz Center