AB5805B1227
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB5805B1227
Descrizione:
WIFI CAVITY FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.75dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.500" L x 3.500" W (88.90mm x 88.90mm)
Height (Max) 1.500" (38.10mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 20MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 5.805GHz Center