AB915B475
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AB915B475
Descrizione:
902-928MHZ CAVITY BAND PASS FILT
Guida per l'utente
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.724" L x 2.362" W (120.00mm x 60.00mm)
Height (Max) 1.902" (48.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 26MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 915MHz Center