ABC275-1030L
Bel Power Solutions
Prodotto No:
ABC275-1030L
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 30V 160/275W
In magazzino : 13
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 30V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm)
Product Status Not For New Designs
Number of Outputs 1
Current - Output 1 5.33 A
Series ABC275 (275W)
Power (Watts) 160W (275W Forced Air)
Type Open Frame
Efficiency 90%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC