Casa / Crystals / ABL-8.192MHZ-B2
minImg
ABL-8.192MHZ-B2
Abracon LLC
Prodotto No:
ABL-8.192MHZ-B2
Produttore:
Abracon LLC
Descrizione:
CRYSTAL 8.1920MHZ 18PF TH
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series ABL
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Abracon LLC
Frequency 8.192 MHz