ABPY00201209601Y00
Pulse Electronics
Prodotto No:
ABPY00201209601Y00
Produttore:
Pulse Electronics
Descrizione:
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
In magazzino : 320
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 100mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series ABPY
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2A