AC01000003000JA100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
AC01000003000JA100
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 300 OHM 1W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.169" Dia x 0.433" L (4.30mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient 100/ +180ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 300 Ohms
Series AC
Power (Watts) 1W