AC07000003307JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
AC07000003307JAC00
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 0.33 OHM 7W 5% AXIAL
In magazzino : 2931
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm)
Temperature Coefficient -10/ -80ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 mOhms
Series AC
Power (Watts) 7W