AC07000005609JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
AC07000005609JAC00
Descrizione:
RES 56 OHM 7W 5% AXIAL
In magazzino : 1893
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 56 Ohms
Series AC
Power (Watts) 7W