AC1225FK-07100KL
YAGEO
Prodotto No:
AC1225FK-07100KL
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
1225
Descrizione:
RES 100K OHM 1% 2W 1225
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 kOhms
Series AC
Power (Watts) 2W