AC220S05DC-10W
HenLv Power
Prodotto No:
AC220S05DC-10W
Produttore:
HenLv Power
Descrizione:
AC DC CONVERTER 5V 10W
Guida per l'utente
Series -
Efficiency 77%
Mfr HenLv Power
Package Case
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type -
Size / Dimension 1.57" L x 0.98" W x 0.82" H (40.0mm x 25.0mm x 20.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC