AC220S24DC-80W
HenLv Power
Prodotto No:
AC220S24DC-80W
Descrizione:
AC DC CONVERTER 24V 80W
Guida per l'utente
Series -
Efficiency 80%
Mfr HenLv Power
Package Case
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type -
Size / Dimension 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.333A
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC