ACASA1002E3002P100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
ACASA1002E3002P100
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206
In magazzino : 2810
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Voltage Divider (TCR Matched)
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.25%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series ACA - Precision
Power Per Element 100mW
Package / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Resistor Matching Ratio ±0.05%
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Number of Pins 8
Resistance (Ohms) 10k, 30k
Circuit Type Isolated
Package Tape & Reel (TR)
Resistor-Ratio-Drift ±7.5ppm/°C