ACBP-H-25A
OptiFuse
Prodotto No:
ACBP-H-25A
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
CIR BRKR 25A 32VDC AUTO RESET
Guida per l'utente
Actuator Type Automatic Reset
Approval Agency cURus, UL1077
Current Rating (Amps) 25A
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series ACBP-H
Voltage Rating - DC 32 V