ACC50HEYN
Sullins Connector Solutions
Prodotto No:
ACC50HEYN
Descrizione:
CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 1
Number of Positions 50
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.100" (2.54mm)