ACC65HEYS
Sullins Connector Solutions
Prodotto No:
ACC65HEYS
Descrizione:
CONN EDGE DUAL FMALE 65POS 0.100
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Number of Rows 1
Number of Positions 65
Contact Finish Gold
Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.100" (2.54mm)