Analog Devices Inc.
Prodotto No:
AD1583ARTZ-REEL7
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-3
Batch:
-
Descrizione:
IC VREF SERIES 1% SOT23-3
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.4605
$2.4605
10
$2.20875
$22.0875
25
$2.08392
$52.098
100
$1.775455
$177.5455
250
$1.66706
$416.765
500
$1.458668
$729.334
1000
$1.208618
$1208.618
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 85µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±1% |
| Current - Output | 5 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 70µA |
| Temperature Coefficient | 100ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 60µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3.2V ~ 12V |
| Base Product Number | AD1583 |