Casa / RF Multiplexers / AD1857-1937D448
minImg
AD1857-1937D448
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AD1857-1937D448
Descrizione:
1857/1937MHZ SINGLE INPUT OUTPUT
Guida per l'utente
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 1.85GHz ~ 1.865GHz / 1.93GHz ~ 1.945GHz