Casa / RF Multiplexers / AD4650-5100D453
minImg
AD4650-5100D453
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AD4650-5100D453
Descrizione:
4650MHZ/5100MHZ CAVITY DUPLEXER
Guida per l'utente
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 4.575GHz ~ 4.725GHz / 5.025GHz ~ 5.175GHz