AD80106Z
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
AD80106Z
Descrizione:
OBSOLETE
In magazzino : 1959
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 79
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Supply Span (Max) 12 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type -
-3db Bandwidth 230 MHz
Slew Rate 800V/µs
Gain Bandwidth Product 230 MHz
Mounting Type -
Current - Supply 15.5mA
Current - Input Bias 6 µA
Product Status Active
Supplier Device Package -
Voltage - Input Offset 5 mV
Series -
Package / Case -
Voltage - Supply Span (Min) 9 V
Mfr Analog Devices Inc.
Number of Circuits 1
Package Bulk
Amplifier Type Current Feedback
Current - Output / Channel 200 mA