Analog Devices Inc.
Prodotto No:
AD8031ARTZ-R2
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-5
Batch:
-
Descrizione:
IC OPAMP VFB 1 CIRCUIT SOT23-5
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.6525
$5.6525
10
$5.0806
$50.806
25
$4.80282
$120.0705
100
$4.16252
$416.252
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 80 MHz |
| Slew Rate | 35V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 900µA |
| Current - Input Bias | 450 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Base Product Number | AD8031 |