Analog Devices Inc.
Prodotto No:
AD9271BSVZ-50
Produttore:
Pacchetto:
100-TQFP-EP (14x14)
Batch:
-
Descrizione:
IC ADC 12BIT PIPELINED 100TQFP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$112.2235
$112.2235
10
$106.4361
$1064.361
25
$103.53974
$2588.4935
80
$96.299011
$7703.92088
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.7V ~ 1.9V |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Number of A/D Converters | 8 |
| Configuration | S/H-ADC |
| Architecture | Pipelined |
| Data Interface | LVDS - Serial |
| Voltage - Supply, Analog | 1.7V ~ 1.9V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 100-TQFP-EP (14x14) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 100-TQFP Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 8, 16 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Bits | 12 |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 50M |
| Base Product Number | AD9271 |