Casa / Fixed Inductors / ADL2012-2R2M-T01
minImg
ADL2012-2R2M-T01
TDK Corporation
Prodotto No:
ADL2012-2R2M-T01
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
0805
Descrizione:
INDUCTORS FOR DECOUPLING CIRCUIT
In magazzino : 6548
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.069" (1.75mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 550 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series ADL
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 360MHz