ADP1614-650-EVALZ
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
ADP1614-650-EVALZ
Descrizione:
BOARD EVAL ADP1614 650KHZ
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Main Purpose DC/DC, Step Up
Current - Output 4A
Product Status Active
Series -
Regulator Topology Boost
Frequency - Switching 650kHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 5V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr Analog Devices Inc.
Utilized IC / Part ADP1614
Package Box
Voltage - Input 2.5V ~ 5.5V