Analog Devices Inc.
Prodotto No:
ADSP-21065LKCA-264
Produttore:
Pacchetto:
196-CSPBGA (15x15)
Batch:
-
Descrizione:
IC DSP CTLR 32BIT 196CSBGA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C (TC) |
| Non-Volatile Memory | External |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 196-CSPBGA (15x15) |
| Clock Rate | 60MHz |
| Series | SHARC® |
| Type | Floating Point |
| Package / Case | 196-BGA, CSPBGA |
| Voltage - Core | 3.30V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | Host Interface, Serial Port |
| On-Chip RAM | 64kB |
| Base Product Number | ADSP-21065L |