ADSP-2191MKCA-160
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
ADSP-2191MKCA-160
Pacchetto:
144-MiniBGA (10x10)
Descrizione:
IC DSP CONTROLLER 16BIT 144MBGA
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Non-Volatile Memory External
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 144-MiniBGA (10x10)
Clock Rate 160MHz
Series ADSP-21xx
Type Fixed Point
Package / Case 144-LFBGA
Voltage - Core 2.50V
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - I/O 3.00V, 3.30V