Casa / RF Filters / AE11000L9168
minImg
AE11000L9168
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE11000L9168
Descrizione:
11000 MHZ CAVITY LOW PASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.701" W (25.40mm x 17.80mm)
Height (Max) 0.512" (13.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 11GHz (Cutoff)