AE150L8936
Anatech Electronics Inc.
Prodotto No:
AE150L8936
Descrizione:
0-150 MHZ LOWPASS FILTER
Guida per l'utente
Insertion Loss 0.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.000" L x 2.000" W (152.40mm x 50.80mm)
Height (Max) 1.500" (38.10mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 150MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 150MHz (Cutoff)